ВКЛ / ВЫКЛ: ИЗОБРАЖЕНИЯ: ШРИФТ: A A A ФОН: Ц Ц Ц Ц
Павлодар облысы білім беру басқармасы,Аққулы ауданы білім беру бөлімінің" Садуақас Сатыбалдин атындағы жалпы орта білім беру мектебі" КММ
КГУ "Средняя общеобразовательная школа имени Садуакаса Сатыбалдина " отдела образования района Аққулы, управления образования Павлодарской области
Кызылкогам а.
satybaldin@aqqulyroo.edu.kz

Біз сіздермен сәлемдесуге
қуаныштымыз мектебіміздің ресми сайтында!

Сайт біздің қалай екенімізді білгісі келетіндердің
барлығына арналған оқу орны.

Бөлімге өтіңіз

Қоғамдық гуманитарлық бірлестіктің «Ашық есік»  күндері 22-26 қаңтар аралығында өтті, жоспар құрылдып, бекітілді. Қоғамдық-гуманитарлық бірлестік бойынша 5 мұғалім ашық сабақтар берді.

Жоспар бойынша 22 қаңтар күні ағылышын тілінен 9 сыныпта ашық сабақ өтті. Сабақ тақырыптық күнтізбелік жоспарға сай. Тақырыбы: «Why are some traditions and languages disappearing?». 6-сыныпта қазақстан тарихы 24-қаңтар ашық сабақ «Қазақстан аумағында ұлыстардың құрылуы.Алтын Орда» тақырыбында өтті. 25-қаңтар жас маман Асайнова М.Е. «Как служебное слово может изменить смысл предложения?» тақырыбында ашық сабақ берді. 26-қаңтарда 9-сыныпта қазақ әдебиетінен қазақ тілі маманы Айгожин К.С. Ілияс Жансүгіров «Құлагер» поэмасы тақырыбында ашық сабақ өтті. 31 қаңтар күні 8-сыныпта қазақ тілі маманы Тогтасын Жанаргүль қазақ тілінен М.Дулатов «Бақытсыз Жамал» романы бойынша «Жамал тағдыры».

"Ашық есік күн" есебі.

© 2024. Все права защищены.